Obsah
Obnova soustavy veřejného osvětlení
MPO – investiční dotace z Programu EFEKT 2020
Město Chvaletice obdrželo z Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) investiční dotaci z Programu EFEKT, Aktivity 1A – Opatření ke snížení energetické náročnosti veřejného osvětlení, konkrétně na Obnovu soustavy veřejného osvětlení ve výši 2.000.000 Kč.
Zhotovitel – firma ENIS Solutions, s. r. o., Ostrava, byl vybrán v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek. Jednalo se o podlimitní veřejnou zakázku .
Jedná se o dodávku a montáž nových LED svítidel a provedení souvisejících prací. Celkem bude vyměněno v celých Chvaleticích 538 svítidel. Nová LED svítidla nahradí staré vysokotlaké sodíkové výbojky a vysokotlaké a nízkotlaké rtuťové výborky Cena díla je 4.906.627,44 Kč. Z toho z dotace uhradíme 2.000.000 Kč a zbývající necelé 3 miliony Kč zaplatíme z rozpočtu města. S výměnou svítidel firma začne v měsíci říjnu a dokončeno musí do konce letošního roku.
Poslední aktualizace: 15. 9. 2020 13:28