Obsah

Závady

Typ: ostatní
Závady 1Hned v prvních dnech roku 2018 řešili strážníci několik závad na pouličním vybavení města.

Hned v prvních dnech roku 2018 řešili strážníci několik závad na pouličním vybavení města. Jednalo se o závady zjištěné strážníky během hlídkové služby, kdy se strážníci věnují nejen odhalování přestupků. Strážníky tak zaměstnala např. nesvítící lampa veřejného osvětlení v ul. V Telčicích, ulomená dopravní značka v ul. Žižkova nebo větrem rozfoukané a roztrhané pytle s odpadem, kdy se odpadky válely po travnaté ploše v okolí dětských hřišť v ulici Nádražní. Po důkladném prošetření, zda tyto stavy nebyly zaviněny úmyslným jednáním cizí osoby, byly zjištěné závady pak na popud strážníků odstraněny příslušnými institucemi Města, do jejichž působnosti toto spadá.


Vytvořeno: 12. 2. 2018
Poslední aktualizace: 12. 2. 2018 15:05
Autor: Bc. Aneta Hámorská